مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید کابل شیلددار NYSLYCY ایرانی درجه 1

آنچه دراین مقاله می خوانید...

جنس کابل شیلددار NYSLYCY چیست؟تولیدکننده کابل شیلددار

 کابل شیلدار یعنی زمانی کابل ساخته می شود در داخل آن از نوعی لایه به عنوان محافظ استفاده می شود. انواع شیلد کابل می تواند از جنس مس یا حتی دیگر فلزات رسانا به خصوص آلومینیوم باشد. از کابل شیلددار موقعی که کابل ها در مجاورت با سایر کابل ها و پاورها قرار بگیرند استفاده می‌کنند تا اطلاعات دقیق را منتقل کنند. هدف اصلی شیلد دار کردن کابل محافظت بیشتر از سیگنال ها و اطلاعات جاری در برابر مشکلات الکتریکی و مکانیکی کابل است. این نوع کابل انواع مختلفی دارد که کابل شیلددار NYSLYCY نوع معروفی از کابل های شیلدار است. این نوع کابل در صنایعی که دقت زیادی در انجام آنها لازم است، استفاده می شود.

کارخانه تولید کابل شیلددار NYSLYCY ایرانی درجه 1

جنس کابل شیلددار NYSLYCY چیست؟

جنس کابل شیلددار NYSLYCY چیست؟جنس کابل شیلددارNYSLYCY که از چند لایه تشکیل شده به این صورت می باشد، ازهادی مس آنیل شده که مطابق با استاندارد ملی است، جنس عایق این کابل کنترل شیلددار از PVC نوع D، رنگ بندی عایق، جنس روکش میانی این کابل آمیزه‌ای از PVC و نوعی نوار پلی استر است. جنس بافت این کابل، مس ساده و یا قلع اندود و جنس روکش کابل که روکش آخر که محافظ آخر کابل محسوب می شود از PVC و(ST5 ) می باشد که رنگ آن هم طوسی است.همه ی این لایه ها باهم کابل شیلددارNYSLYCY را تشکیل می‌دهند. کابل شیلددار NYSLYCY تحت هر شرایطی پایداری خود را حفظ می‌کند. در این نوع کابل جنس بافت مسی آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد چون پایداری و طول عمر بیشتری دارد. 

تولیدکننده کابل شیلددار

تولیدکننده کابل شیلددار تولیدکننده کابل در ایران شرکت هایی مثل شرکت پیشرو،شرکت البرز و شرکت خراسان هستند که کابل  را در انواع  مختلف و به روش های کاملا پیشرفته و صنعتی تولید می کنند و به سراسر کشور عرضه می کنند، این شرکت ها تولید کننده انواع کابل شیلددار هستند از جمله کابل شیلددار صوتی، کابل شیلددار بافته و… مهمترین و اصلی ترین کاربرد کابل های شیلددار در صنعت برق است. با توجه به اینکه تولید کننده کابل شیلددار کشور خودمان است علاوه بر ایجاد شغل برای جوانان و نیاز داخل کشور،تولید انبوه کابل باعث صادر این کالا به کشورهای همسایه شده و به رونق اقتصادی کمک کرده. قیمت کابل های شیب دار با توجه به ضخامت کابل و نوع آن متغیر است. کابل های شیبدار مسی و آلومینیوم در بین کابل های شیلددار معروف هستند و قیمت کابل شیلددار مسی از آلومینیوم بیشتر است. در انواع دیگر رسانا ها هم تولید و به بازار عرضه می شود. که نوع رسانایی که در کابل استفاده می شود بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. بعضی از کابل ها تک رشته ایی هستند.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید