مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز پخش کابل برق جنس خوب در ایران

آنچه دراین مقاله می خوانید...

بارزترین مشخصات کابل برق قیمت انواع کابل برق

از روزی که الکتریسیته به کنترل انسان درآمد سیم ها و کابل ها نیز وارد زندگی انسان شدند زیرا بهترین وسیله ای که می توان با کمک آن جریان برق را هدایت نمود کابل برق است. خوشبختانه تعداد بالای مراکز پخش در ایران نشان می دهد که هر کس می تواند در زمان کوتاهی به انواع کابل ها دسترسی پیدا کند و از آنها بهره مند گردد.

مراکز پخش کابل برق جنس خوب در ایران

بارزترین مشخصات کابل برق

بارزترین مشخصات کابل برق برای اینکه بتوان بهتر با این محصول آشنا شد باید بارزترین مشخصات کابل برق را مورد بررسی قرار داد که در ادامه به بخشی از آن پرداخته می شود.
لایه درونی کابل ها معمولا از یک فلز ساخته می شود که به دلیل رسانایی بالایی که در مس وجود دارد بیشتر از این فلز برای جابجایی جریان برق استفاده می شود.
لایه بیرونی که معمولا روی فلز را می پوشاند معمولا از پلی اتیلن است که به عنوان یک عایق عمل می کند و باعث می شود که جریان برق از سیم ها خارج نشود و افراد نیز از خطر دور باشند.

کابل ها ها می توانند به صورت تک رشته ای یا چند رشته ای تولید شوند که این موضوع بر اساس نوع کارکردی که برای آن در نظر گرفته شده است مشخص می شود.
معمولا برای انتقال جریان برق در مجموعه های صنعتی از کابل چند رشته ای استفاده می شود که می تواند مقدار ولتاژ بالاتری را به راحتی انتقال دهد.
با این حال از نمونه های ساده تر نیز می توان در مجموعه های ساختمانی استفاده کرد که از مهم ترین آن ها می توان کابل هایی که برای آسانسور استفاده می شوند را نام برد.

قیمت انواع کابل برق

قیمت انواع کابل برقانواع کابل برق از لحاظ جنس سیم ها نیز قابل تشخیص هستند که در این زمینه بیشتر کابل های مسی و آلومینیومی دیده می شوند که هر کدام در شرایط خاصی استفاده می شوند.
کابل های آلومینیومی نیز به دلیل مزایایی مثل مقاومت الکتریکی پایین برای انتقال جریان برق مناسب به نظر می رسند که همین امر سبب شده است که بعضی از تولید کننده ها به این فلز روی بیاورند.
به هر حال آن چه که باید در یک کابل خوب وجود داشته باشد طول عمر بالاست زیرا باید تا سال های زیادی از آن استفاده شود.

یکی از عواملی که بر روی قیمت انواع کابل برق تاثیر گذار خواهد بود قیمت مواد اولیه مانند فلزات و پلی اتیلن خواهد بود که معمولا به صورت روزانه مشخص و تعیین می گردد.
با این حال برند محصول نیز دارای اهمیت زیادی است و محصولاتی که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند دارای قیمت بیشتری نیز خواهند بود که کاملا طبیعی است.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید