مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش کابل 50 اهم در تهران

آنچه دراین مقاله می خوانید...

تفاوت بین کابل 50 اهمی و 75 اهمی ارائه دهنده کابل 50 اهمی

ارائه دهنده کابل 50 اهمی در تهران این محصول با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه و با قیمت عمده فروشی و به نرخ کارخانه عرضه می‌کند این مرکز فروش انواع با کیفیت این کابل ها را متناسب با آخرین استانداردهای روز دنیا عرضه می کند و شما می توانید بهترین نوع آنها از مراکز فروش ما خریداری نمایید.

مراکز فروش کابل 50 اهم در تهران

تفاوت بین کابل 50 اهمی و 75 اهمی

تفاوت بین کابل 50 اهمی و 75 اهمی کابل‌های با اهم بیشتر دارای مقاومت بیشتری هستند و جریان کمتری را از خود عبور می‌دهند کابل های پنجاه اهمی مقاومت کمتر و جریان بهتری را عبور می دهند و به همین دلیل انرژی کمتری نیز بابت آنها صرف می شود. به همین دلیل شما می‌توانید جریان بیشتری را از کابل‌های ۵۰ اهمی دریافت کنید و نیاز به انرژی کمتری برای عبور برق از این کابلها را داشته باشیم.

ارائه دهنده کابل 50 اهمی

ارائه دهنده کابل 50 اهمی انواع کابل‌های ۵۰ اهمی با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه در بازار عرضه می‌شود کیفیت این کابلها بسیار مناسب می باشد و از بهترین مواد درجه یک ساخته شده اند.

این کابلها به قدری مناسب می باشد که طول عمر بسیار بالا با ماندگاری بسیار خوبی را برای شما به همراه می آورد و همین موضوع موجب محبوبیت و استقبال بسیار زیادی در بازارهای داخلی و بازارهای خارج شده است.

قیمت این محصول به نرخ عمده فروشی می باشد و شما قیمت های معمولی آن را نمی‌پردازد و شما به عنوان یک مشتری عمده فروشی در نظر گرفته می شوید و نه یک مشتری معمولی.

عرضه این کابلها در مرکز فروش ما قیمت بسیار مناسب تر و کمتری نسبت به سطح بازار برای شما دارد که می توانست را جمع به این موضوع تحقیق کنید.

این قیمت به نرخ کارخانه می باشد و قیمت مستقیم برای شما عرضه می شود و این همان قیمتی است که کارخانه برای آن تعیین کرده است یعنی شما هزینه های اضافی مانند هزینه نقل و انتقالات اضافی به فروشگاه‌های مختلف، هزینه نگهداری از این کالاهای با کیفیت را نمی‌پردازید.

همچنین ما تخفیف ویژه و استثنایی را برای کاربران در نظر گرفته ایم که موجب می‌شود شما حتی قیمت کمتری را نسبت به اصل قیمت کابل پنجاه اهمی بپردازید و از طرف دیگر این قیمت نسبت به ارزش خود این کابل بسیار کمتر است ارزش کابل های پنجاه اهمی را اگر بخواهیم به عنوان قیمت در نظر بگیریم شما باید متحمل هزینه‌های بیشتری شوید ولی شما با پرداخت مبلغی کمتر می توانید صاحب این کابل های باکیفیت شوید.

جهت ثبت سفارش کابل 50 اهمی با کیفیت و مقرون به صرفه می‌توانید با شماره ای که در همین سایت قرار گرفته است تماس حاصل فرمایید تا ضمن مطلع شدن از آخرین تغییرات قیمت کابل های ۵۰ اهمی آن را با قیمت تخفیف دار شده و بسیار کمتر از سطح بازار ثبت سفارش کنید و درب منزل خود دریافت نمایید.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید