مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کابل فیبر نوری در نمایندگی های فروش

آنچه دراین مقاله می خوانید...

کاربرد کابل فیبر نوری در مخابراتقیمت کابل فیبر نوری در تهران

کابل فیبر نوری، نوعی کابل است که دارای تارهای نوری می باشد. فیبر نوری، رشته هایی بلند و نازک از جنس پلاستیک و شیشه است که قادر به منتقل کردن داده های تصویری و صوتی با سرعت بالا می باشد. کابل فیبر نوری وزن کمی دارد و ظرفیت انتقال آن بالا است. امروزه فیبر نوری بهترین نوع تکنولوژی برای انتقال داده ها می باشد. برخی از انواع این نوع کابل، در ساختمانها به کار برده می شوند. کابل فیبر نوری مقاومت بالایی دارد، به همین دلیل این نوع کابل در جاهایی که میزان فشار بالا است مورد استفاده قرار می گیرد. نصب این نوع کابل در قسمت های شیار دار، تونلها و داکت بسیار آسان است. درون این کابلها مواد مقاومت زا وجود دارد که سبب جلوگیری از خم شدن زیاد آن می شود.

قیمت کابل فیبر نوری در نمایندگی های فروش

کاربرد کابل فیبر نوری در مخابرات

کاربرد کابل فیبر نوری در مخابرات کابل فیبر نوری، به دلیل مقاوم بودن، قیمت مناسب و داشتن وزن کم مورد استفاده برای کارهای زیادی واقع شده است. این نوع کابل در مخابراتها استفاده زیادی می شود. این کابل برای انتقال سیگنال های تلفن و همچنین داده های تلویزیون مورد استفاده مخابرات واقع شده است.

به طور کلی در صنعت ارتباطات باید ابزاری برای دریافت اطلاعات، از سوی مبدأ و انتقال آن به سمت مقصد وجود داشته باشد. از آن جا که تماس های تلفنی ممکن است بین دو شهر، با فاصله زیاد از هم، برقرار شود، از این کابلها برای مخابرات استفاده می کنند تا مشکلی در برقراری ارتباط رخ ندهد، زیرا این نوع کابل برای فواصل زیاد، با راحتی نصب می شود و داده های تصویری و صوتی را با سرعت خیلی زیادی از مکانی به مکان دیگر منتقل می کند علاوه بر کاربرد فراوان، دارای هزینه مناسبی برای مخابرات می باشد. در پروژه های تجاری از این کابل استفاده می شود. در نتیجه کاربرد کابل فیبر نوری در رسانه ها و ارتباطات الکترونیکی، غیر قابل انکار است.

قیمت کابل فیبر نوری در تهران

قیمت کابل فیبر نوری در تهرانفروش فوق العاده محصولات دارای فیبر نوری و هر چیزی که جهت راه اندازی شبکه های فیبر نوری به آن احتیاج دارید را از ما بخواهید. برای امور صنعتی، مهندسی، تجاری و تمام پروژه های الکترونیکی، کابل فیبر نوری مورد نیاز خود را در هر اندازه که می خواهید، با قیمت مناسب از مراکز فروش کابل فیبر نوری ما در تهران و یا شعب ما در شهرستانها تهیه نمایید. شما می توانید به صورت عمده و یا جزئی خرید خود را انجام دهید. قیمت کابل فیبر نوری در مقایسه با کابل های دیگر بسیار مناسب است.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید