مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کابل فیبر نوریمایکرو به قیمت درب کارخانه

آنچه دراین مقاله می خوانید...

ضخامت و جنس کابل فیبر نوریمایکروفروشنده کابل فیبر نوریمایکرو

کابل فیبر نوریمایکرو، نوعی فیبر نوری است که برای منتقل نمودن سریع داده ها به کار می رود. این کابل به صورت رشته ای از چندین تار شیشه ای، بوده که ضخامت بسیار کمی دارد. تقریبا ضخامت هر یک از تارها با ضخامت تار مو برابری می کند. 

این محصول، جهت انتقال دیتاها در فاصله های طولانی، کاربرد فراوانی دارد. مخابرات از جمله کاربران عمده این محصول می باشد. شبکه های کامپیوتری و اینترنت، از دیگر مواردی هستند که از آن بهره وسیع می برند. جهت آشنایی با فروش کابل فیبر نوریمایکرو به قیمت درب کارخانه، مطلب را تا انتها پیگیری نمایید.

فروش کابل فیبر نوریمایکرو به قیمت درب کارخانه

ضخامت و جنس کابل فیبر نوریمایکرو

ضخامت و جنس کابل فیبر نوریمایکروکابل فیبر نوری دارای انواع مختلفی می باشد. ساختار آنها شامل سه بخش است که عبارتند از هسته، روکش، بافر رویه.

هسته در مرکزی ترین بخش کابل فیبر نوری قرار گرفته است که عموما از جنس پلاستیک سخت یا شیشه ساخته می شود. شفافیت هسته کابل بسیار بالا است. در واقع، جریان نور در این قسمت، اتفاق می افتد. 

روکش نیز قسمتی دیگر از کابل های مذکور می باشد که هم جنس هسته است. البته ضرایب شکنندگی در این دو بخش، یکسان نیست. 

بافر رویه نوعی روکش است که از پلاستیک رنگی ساخته شده و از سایر قسمتها، محافظت می کند. 

در رابطه با ضخامت و جنس کابل فیبر نوری مایکرو باید ساختارش بررسی شود. لایه مرکزی آن، الیاف فیبری رزین شده دارد که بخش زیادی از استحکام کابل، به این الیاف مربوط می باشد.  همچنین دارای دو نخ جاذب است که از ورود نم و رطوبت به کابل ممانعت می کند. ضخامت آنها باید به حدی باشد که قابلیت جذب بیش از 35 میلی لیتر آب را داشته باشند. 

همچنین 0.4 میلی متر به لایه لوزتیوب کابل اختصاص داده می شود. نوعی ژله سرد در داخل فیبر نوری، مواد لوزتیوپ را احاطه می کند. این ژله، غیر سمی و جاذب رطوبت است. 

در دو قسمت از کابل دو ریپ کورد از جنس ابریشم تعبیه شده است. روکش اول کابل مورد بحث از جنس پلی اتیلن است که ضخامت آن 1.5 میلی متر، می باشد.  یک نوار استیل بسیار نازک هم روی آن کشیده می شود که از جنس کوپلیمری ساخته می شود. گاها هر دو طرف آن را با قلع پوشش دهی می کنند. ضخامت این لایه نیز به 0.38 میلی متر می رسد. 

روکش بیرونی کابل هم از جنس پلی اتیلن مرغوب و در برخی موارد ترموپلاست بوده که ضخامتی معادل دو میلی متر دارد. 

فروشنده کابل فیبر نوریمایکرو

فروشنده کابل فیبر نوریمایکرواین سایت به عنوان فروشنده کابل فیبر نوریمایکرو، عرضه عمده این کابل را در سراسر کشور انجام می دهد. قیمتها به سبب حذف واسطه های فروش و تخفیفها متعدد، به کمترین میزان خود می رسند. 

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید