مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فروش کابل 50 اهم در تهران

آنچه دراین مقاله می خوانید...

مهترین قابلیت کابل 50 اهمقیمت فروش کابل 50 اهم

فروشگاه فروش کابل 50 اهم در تهران را چگونه باید پیدا کرد حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است بعضی از کابل هایی که در ساختمان ها می بینیم قطور هستند و با خود فکر می کنید که این کابل ها آیا در ایران تولید می شوند یا وارداتی هستند بهتر است یادآوری کنم همه کابل ها و سیم کشی های موجود در ساختمان ها همگی در ایران تولید می شود و یکی از این شرکت ها شرکت اوجی کابل می باشد که کابل در انواع و اقسام اندازه ها تولید می کند.

فروشگاه فروش کابل 50 اهم در تهران

مهترین قابلیت کابل 50 اهم

مهترین قابلیت کابل 50 اهم

شاید خیلی از شما آشنایی چندانی با قابلیت کابل 50 اهم نداشته باشید این کار در اندازه‌های 70×2 میلی متر می باشد همان طور که می بینید از اندازه و قطر بسیار زیادی برخوردار است و در ساختمان ها به منظور جلوگیری از اصابت صاعقه به ساختمان از آن استفاده می شود شاید با خود فکر کنید که از این کابل در همه ساختمان ها باید استفاده شود؟

در جواب باید بگویم که خیر در قانون ساخت و ساز ایران آمده است که استفاده از این کابل در ساختمانهای بیش از ۲۳ متر یا هفت طبقه باید استفاده شود و در صورت عدم استفاده از این کابل اجازه پایان کار به ساختمان داده نمی شود چرا چون این کار مستقیم بابا جان اهالی ساختمان در ارتباط است ممکن است با همین سهل‌انگاری کوچک جان بسیاری از اهالی ساختمان را با برق گرفتگی بگیرد و این امر جبران ناپذیر است.

حال به نحوه کارکرد این کابل می‌پردازیم در زمان اصابت صاعقه به ساختمان انرژی بسیار زیادی وارد ساختمان می شود اگر از این کابل استفاده نشود این انرژی باید نزدیکترین راه را پیدا کند تا به زمین وصل شود یعنی با نزدیک شدن به کوچکترین رسانه ها وارد آن می‌شود بدن انسان هم یک رسانا ها محسوب می‌شود این کار موجب برق گرفتگی می شود.

برای جلوگیری از این کار با استفاده از این کابل انرژی صاعقه از طریق سیم کشی به زمین منتقل می شود و موجب می شود که کسی آسیب نبیند.

قیمت فروش کابل 50 اهم

قیمت فروش کابل 50 اهم

کابل 50 اهم به دلیل اهمیتی که به آن اشاره کردیم در ساختمان‌های مرتفع و یا به اصطلاح برج ها از اهمیت بالایی برخوردار است.کابل 50 اهم قیمت بالاتری نسبت به کابل هایی که در سیم کشی ساختمان از آن استفاده می شود دارد از این کابل در چاه ارت استفاده می شود به دلیل رسانایی زیادی که دارند می تواند انرژی مازاد الکتریکی را به زمین منتقل کند و باعث جلوگیری از خطر برق گرفتگی برای انسان شود.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید