مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کابل دوبل هوایی به روسیه

آنچه دراین مقاله می خوانید...

جنس و ضخامت کابل دوبل هواییقیمت انواع کابل دوبل هوایی

کابل دوبل هوایی از جمله محصولاتی است که در ایران به نقاط مختلف جهان ارسال می شود. صادرات این محصول به کشور روسیه از جمله مهم ترین منابع درآمدی کشور است که نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصاد داخلی دارد. صادرات این کالا به روسیه از طریق بنادر شمالی کشور صورت می گیرد.

صادرات کابل دوبل هوایی به روسیه

جنس و ضخامت کابل دوبل هوایی

جنس و ضخامت کابل دوبل هواییکابل های هوایی محصولاتی هستند که به دکل های برق متصل می شوند و جریان برق را از مکانی به مکان دیگر منتقل می کنند. این کابل ها ویژگی های مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به میزان انتقال جریان برق اشاره کرد که این امر را با ولتاژ بیان می کنند. نوع ولتاژ انتقالی توسط این محصولات به نوع و مدل آن ها بستگی دارد. انواع کابل دوبل هوایی دارای جنس و ضخامت متفاوتی از هم می باشند.

جنس استفاده شده برای تولید این محصولات از فلز های مخصوصی به نام مس و آلومینیوم می باشد. استفاده از مس در تولید این محصول باعث می شود تا استحکام این کالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند. مس استفاده شده در این کابل از ورود رطوبت به داخل آن جلوگیری می کند و دوام آن را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.

معمولا کابل هایی که از جنس آلومینیوم هستند در مقایسه با کابل های از جنس مس میزان ضخامت بیشتری دارند و می توان از آن ها برای مدت زمان طولانی استفاده کرد. جنس و ضخامت کابل از عواملی است که مشتریان گرامی در زمان تهیه این محصول بهتر است که به آن دقت نمایند.

قیمت انواع کابل دوبل هوایی

قیمت انواع کابل دوبل هوایی کابل های هوایی به رشته سیم هایی گفته می شود که در کنار هم تشکیل یک کابل واحد را می دهند. میزان انتقال برق در هر یک از این کابل ها متفاوت می باشد و به تعداد رشته سیم های تشکیل شده در آن دارد. این کابل ها به دلیل این که در بالای دکل های برق قرار می گیرند، باید از ضخامت بسیار زیادی برخوردار باشند.

قیمت انواع و اقسام کابل های دوبل هوایی یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که مشتریان در زمان تهیه این محصول به آن توجه می کنند. هر چه قیمت این کالا کاهش پیدا کند، موجب افزایش فروش آن خواهد شد. قیمت این محصول به مواد اولیه استفاده شده در تولید آن بستگی دارد. هر چه در خط تولید این کالا از مواد اولیه مرغوب استفاده شود، در قیمت گذاری نهایی آن موثر خواهد بود.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید