مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع کابل های فشار قوی به عراق

آنچه دراین مقاله می خوانید...

کابل فشار قوی چه کاربردی دارد؟تولیدکننده کابل فشار قوی در کشور

صادرات کابل به عراق زیاد است زیرا کشور ها در تولید کابل های فشار قوی به خود کفایی خوبی رسیده است و خریدار این کابل ها کشور عراق است که نمی تواند این کابل ها را تولید کند به همین علت از کشور ما خریداری می کند.

صادرات انواع کابل های فشار قوی به عراق

کابل فشار قوی چه کاربردی دارد؟

کابل فشار قوی چه کاربردی دارد؟

کابل فشار قوی به کابل های ولتاژ بالا هم معروف است این کابل های فشار قوی کار برد های خیلی زیادی دارد همون جوری که از اسم این کابل مشخص است این است که کار این کابل رساندن ولتاژ با فشار بالا است.

کابل های فشار قوی بیشتر در ساختمان هایی استفاده می شود که کاربرد های آنها در ساختمان ها متفاوت است البته کار بردهای این کابل ها را می توان از روی مشخصاتی که روی این کابل ها درج شده است  فهمید.

کابل های فشار قوی بیشتر در ساختمان ها برای ضد آتش بدون به کار می رود و در زیر آب و دریا برای زد آب بودن استفاده می شود این کابل های فشار بالا وظیفه دارند برق را با فشاری نصبتا خوب و زیاد به تمامی نقاط ساختمان برسانند.

یکی از دلایل دیگری که از این کابل های فشاری قوی در ساختمان ها استفاده می شود این است  که این کابل ها در برابر گرما و حرارت زیاد هیچ گونه تغییری نمی کند و نیازی نیست در مدت زمان کم کابل های فشار قوی را عوض کرد.

کابل های فشار قوی برای فشار بالای بیست ولت استفاده می شود کابل های فشار قوی به شش قسمت اصلی تقسیم می شود که مادر اینجا از این شش قسمت نام می بریم.

اولین قسمت کابل فشار هادی کابل از جنس مس است قسمت دوم این کابل لایه های نیمه هادی که از جنس نوعی گرافیت است.

قسمت سوم عایق اصلی است که بخش مهمی نیز است لایه نیمه هادی نیز بخش چهارم این کابل است  پوسته یا غلاف نیز بخش از این کابل است.

تولیدکننده کابل فشار قوی در کشور

تولیدکننده کابل فشار قوی در کشور

تولیدکننده کابل فشار قوی در کشور ما بسبار وجود دارد به علت پر کاربرد بودن این کابل های پر فشار در ساختمان ها تولید این کابل ها نیز در کشور ما زیاد است اما باید توجه داشت که این تولید کنندگان در تولید این کابل ها استاندارد هارا نیز رعایت کنند.

اگر استاندارد ها در تولید این کابل ها رعایت نشود ممکن است خطرات بسیار زیادی ساختمان هایی که از این کابل های فشار قوی استفاده می کنند را تهدید کند این کابل ها حتما باید زد حرارت باشد و زد آتش سوزی اگر زد حریق نباشد ممکن است حوادث بدی رخ دهد.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید