مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دفتر فروش انواع کابل در مشهد

آنچه دراین مقاله می خوانید...

انواع سیم و کابل مشهد صادرات کابل مشهد به افغانستان

کابل مشهد، یکی از شرکتهایی است که سالها در زمینه تولید کابل و سیم فعالیت می کند و یکی از شرکتهای شناخته شده در این عرصه می باشد. این شرکت با تولید انواع کابل و سیم با استانداردهای بین المللی، توانسته با دیگر شرکت های مطرح خارجی رقابت نماید.
دفتر فروش انواع کابل در مشهد

انواع سیم و کابل مشهد

انواع سیم و کابل مشهد شرکت سیم و کابل مشهد، تولیدات انواع سیم و کابل خود را به شرح ذیل معرفی می کند:

  • کابل های فشار متوسط یکی از تولیدات این شرکت می باشد که برای انتقال برق تک فاز و یا سه فاز مناسب است.
    از این کابلها در پست های فشار قوی و کارخانجات صنعتی با ولتاژ 6 تا 30 کیلو ولت و در توزیع شبکه و پست های برق منطقه ای می توان استفاده کرد و همچنین در خطوط انتقال شهری و در شهرک های صنعتی، در تاسیسات داخلی و خارجی کارخانجات و ساختمانها استفاده می شوند که بصورت دفنی و یا در کانال های مخصوص کابل قرار داده می شوند.
  • کابل های فشار ضعیف برای انتقال انرژی برق در خطوط شهری، ترانسفورماتورهای قدرت و توزیع، سیستم های روشنایی شهری، انتقال الکتریسیته ژنراتورها به الکتروموتورها و … مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین می توان از این کابلها در شبکه های عمومی و صنعتی، در مصارف خانگی نیز می توان استفاده نمود.
  • سیم و کابل های ساختمانی یکی از اجزای مهمی است که در  ساختمان  وظیفه تقسیم و رساندن برق را به عهده دارد، و می بایست سالهای زیادی این وظیفه را به خوبی انجام دهد.
    این نوع سیم و کابلها با دیگر کابل ها که در صنعت استفاده می شوند متفاوتند که همگی از تولیدات پر اهمیت این شرکت است.
  • از دیگر تولیدات  شرکت سیم و کابل مشهد می توان کابلهای فیبر نوری مایکرو، افشان مسی NYAF، کابل 25 اهم، کابل دوبل هوایی، کابل شبکه، کابل کواکسیال، کابل مخابراتی، کابل هوایی مهار دار،سیم تلفن و سیم آنتن را نام برد. 

این شرکت در نظر دارد با افزایش تولیدات متنوع  طبق استانداردهای بین المللی، در صنعت برق سهم بیشتری از بازارهای ایران و جهان را بدست آورد.

صادرات کابل مشهد به افغانستان

صادرات کابل مشهد به افغانستان شرکت کابل مشهد بخش عمده ای از بازار داخلی را در دست دارد و با صادرات محصولات خود توانسته است، یکی از شرکتهای مطرحی باشد که اشتغال زایی و ارز آوری زیادی  برای میهن عزیزمان داشته باشد.
 لازم به ذکر است که افغانستان یکی از کشورهایی است که زیرساخت های صنعت برق آن نیاز به بازسازی و توسعه دارد و اکنون با تمام شدن جنگ در این کشور دوست و همسایه، به یکی از کشورها هدف برای صادرات تبدیل شده است.
کشور افغانستان به علت نزدیک بودن جغرافیایی و فارسی زبان بودن، می تواند سهم بیشتری از معاملات تجاری و بازرگانی خود را به شرکت های ایرانی اختصاص دهد.
صادرات کابل مشهد به افغانستان یکی از اهداف مهم شرکت سیم و کابل مشهد است و از این رو شرکت کابل مشهد در نظر دارد که سهم عمده ای از این بازار را بدست آورد. 

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید