مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کابل فشار قوی درجه یک از شرکت

آنچه دراین مقاله می خوانید...

مشخصات کابل فشار قوی چیست؟فروشنده کابل فشار قوی برای ولتاژ بالا

با اختراع برق توسط ادیسون از همان ابتدا مسئله انتقال این انرژی به سایر نقاط دغدغه اصلی انسان بوده است. بعد از کشف الکتریسیته و لامپ مطمئناً استفاده از رسانایی که بتواند این دو را به یکدیگر متصل نماید بسیار اهمیت داشته است؛ این وظیفه از همان ابتدا توسط سیم هایی از جنس آهن و سپس با استفاده از سیم های مسی که رسانای بهتری برای جریان الکتریسیته می باشد انجام می گرفت. با افزایش تولید برق در نیروگاه ها جهت انتقال این نیرو به سایر نقاط از کابل فشار قوی استفاده می شود.

خرید کابل فشار قوی درجه یک از شرکت

مشخصات کابل فشار قوی چیست؟

مشخصات کابل فشار قوی چیست؟به دلیل افزایش مصرف برق و نیاز روز افزون بشر به این نیرو هر ساله چندین نیروگاه جهت تولید نیروی برق مورد نیاز جوامع راه اندازی می شود که با توجه به فضای زیاد مورد نیاز این نیروگاه ها معمولا در نقاطی خارج از شهر می بایست تاسیس گردد مسلماً انتقال نیرو برق تولید شده در نیروگاه ها به شهر ها جهت مصرف از اهمیت بالایی برخوردار می باشد این وظیفه توسط کابل فشار قوی انجام می گیرد.

مشخصات کابل فشار قوی که سالانه هزاران متر از آن در کارخانجات تولید سیم و کابل به بازار عرضه می گردد مقداری با سیم های معمولی متفاوت می باشد. از لحاظ فیزیکی قطر کابل های فشار قوی بسیار بزرگتر از کابل های معمولی بوده و از لحاظ ساختاری جهت عایق بندی این کابل ها از چند لایه عایق و با جنس های مختلف جهت کمترین هدر رفت نیروی برق منتقل شده توسط کابل ساخته شده است.

کابل فشار قوی دارای مشخصاتی می باشد که در ذیل آن را تشریح می کنیم:

  • قسمت اول کابل را هادی می نامند که از دو قسمت آلومینیوم و مس تشکیل شده است و وظیفه اصلی انتقال جریان برق را به عهده دارد ولی به علت انتقال فشار قوی بیشتر از مس استفاده می شود زیرا قدرت رسانای بالاتری دارد.
  • قسمت دوم را نیمه هادی می نامند که فضا را برای قسمت هادی یکنواخت کرده تا انتقال به خوبی انجام شود.
  • قسمت سوم یکی از مهمترین و اصلی ترین قسمت در کابل فشار قوی می باشد؛ با توجه به نوع و ضخامت انتقال جریان برق را انجام داده و یک شیلد محافظتی روی کابل قرار گرفته و در آخر پوشش نهایی که غلاف های هادی را به طور یکنواخت پوشش می دهد.

فروشنده کابل فشار قوی برای ولتاژ بالا

فروشنده کابل فشار قوی برای ولتاژ بالا در حال حاضر شهر یزد با تولید سالیانه کابل های فشار قوی علاوه بر تامین نیازهای داخلی توانسته است کابل های تولید شده خود را به سایر کشورها صادر نماید. تولیدات این کارخانه توسط فروشنده کابل و سیم دارای نمایندگی از آن به فروش می رسد و این محصولات از لحاظ کیفیت و قیمت قابل رقابت با نمونه های داخلی و خارجی می باشد.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید