مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع کابل انتن در مشهد

آنچه دراین مقاله می خوانید...

ضخامت روکش کابل انتن مرجع خرید انواع کابل انتن باکیفیت

کابل آنتن یک نوع کابل روکش دار مسی است که از داخل لایه رویی آن یک لایه نازک آلومینیوم هم وجود دارد که حکم نوعی محافظ برای این کابل محسوب می شوند. این کابل فقط از یک رشته سیم مسی درست شده است. به کابل انتن کابل هم محور هم گفته می شود. هر چقدر طول این کابل بلندتر باشد کیفیت کار و انتقال آن کمتر می شود، یعنی تا جایی که راه دارد باید سعی کنید مسیر کابل طولانی نشود تا قدرت انتقال آن کم نشود. این کابل در دو نوع نازک و ضخیم تولید می شود برای مسیرهای طولانی از نوع ضخیم استفاده می شود. بهترین نوع از این کابل نوع مسی آن است.

تولید انواع کابل انتن در مشهد

ضخامت روکش کابل انتن

ضخامت روکش کابل انتن ضخامت روکش کابل انتن در دو نوع است یک نوع آن نازک است و معمولا برای مسافت های کوتاه از آن استفاده می شود، نوع دیگری که از آن تولید می‌شود نوع ضخیم است که برای جاهایی که کابل باید بلند باشد از آن استفاده می شود. اندازه قطر روکش کابل آنتن نوع نازک 25 اینچ است و به راحتی این کابل انعطاف پذیر است. اندازه قطر روکش کابل آنتن نوع ضخیم که برای فواصل طولانی استفاده می‌شودو قدرت انتقال بیشتری هم دارد، 50 اینچ، یعنی دو برابر قطر کابل آنتن نوع نازک است این نوع کابل هم انعطاف خوبی دارد. قدرت انتقال کابل آنتن ضخیم قوی تر از نوع نازک آن است. 

مرجع خرید انواع کابل انتن باکیفیت

مرجع خرید انواع کابل انتن باکیفیت با در نظر گرفتن تولید انواع کابل آنتن، در خرید کابل انتن باکیفیت باید دقت کافی را داشته باشید. تک رشته رسانایی داخل کابل آنتن یا مسی است و یا آلومینیوم که نوع مسی بهتر از آلومینیوم آن است. عایقی که به عنوان روکش این کابل مورد استفاده قرار گرفته از مواد پلیمری و پلی استر است که باید از نوع مرغوب آن استفاده شود در غیر این صورت کیفیت آن پایین می‌آید. در اینجا قیمت در کیفیت کابل آنتن تاثیر به خصوصی دارد هر چه نوع کابل آنتنی که می خرید گرانتر باشد دلیل بر این است که مواد به کار رفته در این کابل کیفیت بهتری دارد. نوع کابل آنتن مسی همیشه گران تر از نوع کابل آنتن آلومینیوم است چون ارزش، کارایی، طول عمر و انعطاف پذیری بالاتری نسبت به کابل آنتن آلومینیوم و دیگر کابل های انتن دارد. برای اینکه کیفیت کابل آنتن به خوبی دیده شود بهتر است برای فواصل متفاوت از کابل مخصوص آن فاصله و کابل مخصوص آن کار استفاده شود تا کارایی و کیفیت خود را نشان دهد.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید