مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کابل هوایی ssc از بهترین نمایندگی های کشور

آنچه دراین مقاله می خوانید...

جنس کابل هوایی sscفروش انواع کابل هوایی

آن جه که باید به آن دقت نمود این است که کابل هوایی ssc به عنوان یک ابزار مهم در مخابرات به کار گرفته می شود و می تواند امواج مخابراتی را به راحتی منتقل کند و معمولا دارای طول زیادی است و بر روی تیرهای مخصوصی قرار می گیرد. بهترین نمایندگی های کشور این کابل هوایی را برای مصارف گوناگونی در ایران توزیع کرده اند و در حال حاضر در نقاط زیادی از آن استفاده می شود.

توزیع کابل هوایی ssc از بهترین نمایندگی های کشور

جنس کابل هوایی ssc

جنس کابل هوایی sscبرای اینکه بتوان بهتر این محصول را شناخت باید جنس کابل هوایی را مورد بررسی قرار داد که برای قسمت هادی معمولا از فلزی مانند مس یا آلومینیوم کمک گرفته می شود.
در کابل هایی که به صورت مهاردار ساخته شده است از چند رشته فولاد در داخل کابل استفاده شده است که همین امر باعث استحکام و دوام بالای این کابل ها گردیده است.
در نهایت بر روی آن یک روکش نهایی نیز قرار داده می شود که به عنوان عایق عمل می کند و می تواند عاملی باشد که جریان برق را با سرعت بالاتری انتقال دهد.

برای اینکه فضای داخلی این کابل ها نظم بیشتری داشته باشد معمولا یک لایه پلی استری نیز در داخل آن قرار می گیرد که کارایی کابل را چند برابر می کند.
کابل هوایی می تواند برای شبکه های برقی و مخابراتی در شهر ها و روستاها مورد استفاده قرار بگیرد و به دلیل کیفیت مناسبی که دارد تا سال ها بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد.
هر چقدر جنس کابل هوایی ssc بهتر باشد مسلما قیمت بالاتری نیز به آن تعلق خواهد گرفت که برای کسی که به دنبال محصول عالی است کاملا عادی به نظر می رسد.

فروش انواع کابل هوایی

فروش انواع کابل هوایی در گذشته ها بیشتر برای انتقال جریان برق در ساختمان ها از کابل های زمینی استفاده می کردند ولی امروزه به دلیل امنیت بیشتر و کارایی بالاتر از کابل های هوایی به این منظور کمک گرفته می شود.
کابل های هوایی می توانند به شکل های دیگری مثل ac نیز تولید شوند که در واقع جزو کابل های ساده است و ساختار آن از کابل اس اس سی ساده تر طراحی شده است.

آن چه که برای کابل های هوایی باید به آن دقت نمود این است که معمولا آن ها به مدت طولانی زیر تابش خورشید و برف و باران قرار دارند و چنان چه آنها به صورت مهاردار تولید شوند بیشتر دوام می آورند.
فروش کابل هوایی باعث می شود که اتصالات مخابراتی به شکل دائمی در دسترس باشد و قطعی ها در این حالت به کمترین حالت ممکن خواهد رسید.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید