مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین کننده کابل درجه یک در ایران

آنچه دراین مقاله می خوانید...

جنس و ضخامت انواع کابل تامین کننده مواد اولیه کابل

کابل ها یکی از اساسی ترین و اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف محسوب می‌شوند که در انواع و اقسام مختلفی توسط تولیدکنندگان بسیاری در ایران تولید و توزیع می‌شوند. در واقع تولید کنندگان این محصول اصلی ترین تامین کننده کابل مورد نیاز صنایع مختلف هستند که همواره سعی دارند تا با کیفیت ترین کابل ها را تولید و در بازارهای مربوطه عرضه کنند.

ما در این مطلب قصد داریم تا انواع کابل درجه یک ایرانی را از تمامی جوانب مورد بررسی قرار دهیم شما نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

تامین کننده کابل درجه یک در ایران

جنس و ضخامت انواع کابل

جنس و ضخامت انواع کابل امروزه کابل ها یک عضو جدا ناپذیر از صنایع محسوب می‌شود و می‌توان گفت چرخه تولید انواع محصولات بسته به تولید این محصول است. کابل ها بر اساس جنس و ضخامت به انواع و اقسام مختلفی تقسیم بندی می شوند که در ادامه قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم.

کابل های فشار ضعیف یکی از پر مصرف‌ ترین انواع کابل ها هستند که در صنایع مختلف، کاربرد فراوانی دارند. این کابل ها از مس و آلومینیوم و با یک روکش پلیمری ساخته شده اند که می‌توانند جریان برقی به اندازه ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت را از خود عبور دهند.

از دیگر انواع کابل ها، کابل های فشار متوسط است.  این کابل ها نیز از جنس مس و یا آلومینیوم ساخته شده اند که معمولاً در مناطق شهری و مراکز صنعتی کاربرد فراوانی دارند.

این نوع کابل ها می توانند جریان برقی حدود یک تا ۳۶ کیلو ولت را از خود عبور دهند و نیز ضخامت شان نسبت به ضخامت های سیم های فشار ضعیف بیشتر است.

از دیگر انواع کابل ها، کابل های فشار قوی است. این کابل ها جهت انتقال جریان برق از نیروگاه ها به مناطق مختلف شهری کاربرد دارند‌ این نوع کابل ها می توانند جریان برق بالای ۳۶ کیلوولت را از خود عبور دهند و نیز دارای بیشترین ضخامت نسبت به سایر کابل ها هستند.

تامین کننده مواد اولیه کابل

تامین کننده مواد اولیه کابلنوع مواد اولیه به کار رفته در کابل ها تاثیر مستقیمی بر کیفیت آن ها دارد. اصلی ترین مواد اولیه کابل ها، شامل سیم مسی و یا سیم آلومینیومی روکش پلیمری است که تولیدکنندگان هر یک از این مواد اولیه نیز اصلی ترین تامین کنندگان مواد اولیه صنایع کابل سازی محسوب می‌شوند که این مواد اولیه را در حجم عمده و با قیمت مناسب در اختیار صنایع کابل سازی قرار می دهند.

تامین کنندگان مواد اولیه کابل همواره سعی دارند تا در روند تولید این مواد از به روز ترین و مجهز ترین سیستم‌ ها و تجهیزات استفاده کنند تا بتوانند با کیفیت ترین مواد اولیه را در اختیار صنعت کابل سازی قرار دهند.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید