مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت کابل 75 اهم بصورت عمده

آنچه دراین مقاله می خوانید...

بررسی ضخامت و قطر کابل 75 اهم خرید کابل 75 اهم برای آنتن

کابل 75 اهم که نام کامل آن کابل کواکسیال یا کابل آنتن می باشد؛ برای تلویزیون های خانگی و همینطور آنتن ماهواره های خانگی مورد استفاده واقع می شود. این کابل به صورت چند رشته ای و منعطف بوده و از فایده های بسیار خوب آن این است که از نفوذ نویزهایی که به صورت ناخواسته به وجود می آیند؛ پیشگیری خواهد کرد. گفتنی است این کابل بصورت عمده و با بهترین قیمت قابل سفارش و تهیه می باشد.

بهترین قیمت کابل 75 اهم بصورت عمده

بررسی ضخامت و قطر کابل 75 اهم

بررسی ضخامت و قطر کابل 75 اهم درست است که کاربرد اصلی کابل 75 اهم برای آنتن های خانگی است؛ اما از آن برای شبکه های رادیویی و شبکه های تلفنی نیز استفاده به عمل می آورند.
اما موضوع اصلی ای که قرار است به آن بپردازیم؛ بررسی ضخامت و همینطور قطر کابل 75 اهم می باشد که برای اشاره به این موضوع، از گزینه های زیر استفاده کرده ایم:

  • ضخامت کابل 75 اهم با توجه به روکش های مقاومی که روی آن قرار گرفته و در مقایسه با کابل 50 اهم بسیار بیشتر بوده و این مشخصه به افزایش ضریب اطمینان آن برای کارکردهای مختلف منجر شده است.
  • قطر این کابل برخلاف میزان ضخامت آن کم بوده و این ویژگی روی انعطاف پذیر بودن کابل تاثیر گذاشته است.
  • در بیان مشخصه های دیگر از این کابل بسیار کاربردی باید گفت که با طول بسیار زیاد که عمدتاً 500 متر است؛ همراه بوده و از جنس تمام مس برخوردار می باشد.
  • با توجه به روکش و شیلد قرار گرفته روی کابل 75 اهم، همه اطلاعاتی که ارسال یا دریافت می شوند؛ از تداخل امواج به دور خواهند بود.

خرید کابل 75 اهم برای آنتن

خرید کابل 75 اهم برای آنتن کابل 75 اهم خرید فوق العاده ای را از سوی خریداران به دنبال داشته که این موضوع را می توان به قیمت بسیار مناسب این کابل و همینطور مشخصات فنی و ظاهری استاندارد آن نسبت داد.
بنابراین اگر شما به دنبال خرید بهترین کابل آنتن می گردید؛ می توانید از کابل 75 اهم برای انتخاب برخوردار شده و البته چه بهتر است که پیش از خرید با برخی از مشخصات فنی این محصول نیز آشنا شوید تا دامنه اطلاعاتتان از محصولی که قصد تهیه آن را دارید؛ بالاتر رود.
برای اطلاع از این مشخصات، لازم است به قسمت زیر نگاهی بیندازید:

  1. شیلدی که در این کابل قرار داشته و منجر به ارائه عملکردی ایمن و درست از آن شده است؛ از جنس فویل و مسی  می باشد.
  2. مرکز این کابل متشکل از هسته ای به قطر 0.8 است.
  3. روکش موجود در این کابل که از جنس پلی اتیلن بوده و ضخامتی عالی را دارا می باشد؛ به افزایش میزان مقاومت آن در برابر آسیب، کمک شایانی خواهد کرد.
مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید