مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده سیم رانژه به بازار با قیمت پایین

آنچه دراین مقاله می خوانید...

موارد استفاده از سیم رانژهخرید سیم رانژه برای صادرات

سیم رانژه یا سیم تلفن نوعی سیم دو رنگ است که از آلومینیوم ساخته می شوند. از به هم متصل کردن و پیچ خوردن آنها به یکدیگر سیم تلفن یا آیفون تولید می شود که از طریق جعبه تقسیم به منازل مشترکین خط ثابت انتقال می یابد.

ارائه کننده سیم رانژه به بازار با قیمت پایین

موارد استفاده از سیم رانژه

موارد استفاده از سیم رانژهسیستم های مخابراتی از جمله بخش هایی هستند که نیاز به استفاده از انواع سیم و تجهیزات برقی دارند. دسته ای از این سیم ها، رانژه نامیده می شود که در سیم کشی های مخابراتی و همچنین سیم کشی آیفون و تلفن به کار برده می شوند.

این تجهیزات به صورت استاندارد و توسط استاندارد ملی ایران ساخته می شوند و در موارد زیر به کار می روند:

  • ارتباط بین قسمت های مختلف کافو و مراکز تلفن خودکار
  • سیم کشی تاسیسات تلفنی، داخل ساختمان ها
  • داخل لوله، ارتباط بین تجهیزات تلفنی، ارائه خدمات برای مشترکین اینترنتی

عایق بندی این سیم ها به صورت زوج و فرد است. یعنی ممکن است به صورت دو تایی و رنگ های سفید و مشکی و برای تعداد فرد به رنگ های سبز و سفید و مشکی می باشد. 

رانژه کردن در واقع نوعی اصطلاح مخابراتی است که توسط کارشناسان این رشته به کار برده می شود. به کمک این عملیات امکان برقراری همزمان ارتباط بین داده و صدا بر روی یک خط تلفن امکان پذیر می شود.

استفاده از این خط به ویژه زمانی که قرار باشد از خط تلفن برای اتصال به اینترنت به کار رود، اهمیت بیشتری می یابد. در این زمان شرکت مخابرات باید به درخواست شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت خط مورد نظر اصطلاحا رانژه شود.

خرید سیم رانژه برای صادرات

خرید سیم رانژه برای صادرات بخشی از تولید سیم رانژه جهت صادرات آن صورت می گیرد. سیم رانژه نوعی تجهیزات مخابراتی به شمار می آید که پس از تولید به روش های استاندارد به کشور های متقاضی صادر می شود. کشور های آسیای میانه از جمله مشتریان این کالا می باشند.

بنابراین بخشی از هدف خرید سیم رانژه، به منظور تامین نیاز صادراتی آن می باشد. کشور های وارد کننده این سیم ها قبل از تصمیم گیری برای خرید، آن را از جهات مختلف بررسی کرده و کیفیت آن را می سنجند.

در صورتی که کیفیت این سیم ها به گونه ای باشد که کشور مورد نظر آن را تایید نماید، درخواست خرید آن را به صورت عمده می نماید.

صادرات این قبیل کالا ها جزء صادرات غیر نفتی به شمار می آیند که با ارزآوری قابل توجهی به کشور همراه بوده و همچنین سبب ایجاد اشتغال برای افراد به صورت مستقیم و غیر مستقیم می شوند.

مهدی طاهری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوریپس شما را به خرید بهترین محصولات کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید